Apartamentai “Jūra”

Norite pakeisti aplinką? Svajojate praleisti laiką prie jūros? Jūsų jūra ir nuotykiai prasideda čia! Nuotaikingi apartamentai pačiame Klaipėdos centre sukurs neįprastą atmosferą jūsų laisvalaikiui.

Koks bebūtų oras už lango, būsto jaukumas apgaubs jus maloniu jūros dvelksmu, atitrauks nuo kasdienės rutinos ir leis svajonėms plaukti už jūrų – marių. Vaizdas pro panoraminį langą užgniauš kvapą, o apartamentų jūrinis interjeras pažadins norą mėgautis jūra, aplankyti paplūdimius ar jūrų muziejų, pasivaikščioti pakrante ir pasvajoti.

Pasirinkus šiuos apartamentus, turėsite ne tik šiuolaikiškai įrengtą būstą su visais patogumais, bet ir dar daugiau: prie pastato rasite naujus sportinius treniruoklius, vaikų žaidimo aikšteles, šiuolaikinę krepšinio aikštelę. Automobilį galėsite nemokamai laikyti prie pat namo esančiame parkinge ir vaikščioti senamiesčiu nesirūpindami dėl parkavimo. Nuo apartamentų iki Klaipėdos legendinio laivo „Meridianas“ vos keletą minučių pėsčiomis, o paėjus šiek tiek toliau pasieksite Smiltinės perkėlą. Galima daugiau parašyti apie aplink esančias įdomias vietas, parduotuves, kavines, tačiau leisime jums patiems atrasti geriausius dalykus bei sukurti sau nuotykį. Pirmyn!